\"\"

O NÁS

O NÁS

Vážení páni, vážené dámy.

 

Som rád, že vám možem predstaviť našu činnosť. Oblasť posobenia našej firmy je pomerne široká.Preto sa snažíme  naše riešenia urobiť tak, aby mali  vysoku pridanú hodnotu.Uvedomujeme si, že pri správnom využívaní tepla sa dá veľa úšetriť, alebo premrhať.Od roku 1999 sme prešly dlhou cestou. Dnes vieme povedať, že našou prácou je ponuknúť kvalitnéslužby. Inštalatér, alebo kúrenár by nemal biť len maister v spájaní potrubia.Mal by vedieť ponuknúť dobré, spolahlivé a cenovo dostupné riešenie vykurovania RD. Veríme , že napriek ekonomickej a morálnej kríze je možné ponuknúť kvalitnú prácu pri ktorom náš zákazník ušetrí.Nie je problém navrhnút a realizovať zložité vykurovacie systémy s podporou solárnych panelov,krbového ohrevu, alebo kombináciu tychto prvkov.Sme z mála firiem ktoré vedia ponuknúť realizáciu gravitačného vykurovania z ocelových,alebo z medeného potrubia.

s pozdravom:                                                                                                 Szabó Matúš


Ponúkame tieto služby:

-dodanie a montáž vykurovania

-inštalatérske práce

-plynovod

-montáž kanalizácie

-záručná  a pozáručná oprava niektorích kotlov a zariadení-Vaillant,Quantum,Ariston-

-zmluvná poruchová služba 

 

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

Y2Y1NmUwM2